Klaipėda, Verpėjų g. 2
Nr1 | Elektronikos servisas Klaipėdoje
Atsiliepimai
+370 671 6160209.00 - 17:00

Kaip dažnai atnaujinti GPS žemėlapius

GPS navigacija tapo svarbi priemonė vairuotojams, keliautojams ir lauko entuziastams. GPS įrenginys pateikia tikslius nurodymus, realiu laiku eismo informaciją ir padeda greitai ir saugiai patekti į tikslą. Tačiau, kaip ir visos technologijos, GPS navigacijos sistemos reikalauja atnaujinimų, kad išliktų tiksli. Štai ką reikia žinoti apie GPS navigacijos atnaujinimą:

  1. Žemėlapių atnaujinimai: Svarbiausi GPS navigacijos atnaujinimai yra žemėlapių atnaujinimai. Žemėlapių atnaujinimai apima kelių pakeitimus, naujus statybos ir naujus lankytinus taškus. Priklausomai nuo to, kur gyvenate ir keliaujate, gali tekti atnaujinti savo žemėlapius vieną kartą į metus ar dažniau. Kai kurios GPS navigacijos sistemos siūlo atnaujinimus visą gyvenimą, tarp tokiu galime paminėti TomTom ir Garmin, o kiti reikalauja, kad jūs įsigytumėte atnaujinimus atskirai.
  2. Programinės įrangos atnaujinimai: Be žemėlapių atnaujinimų, GPS navigacijos sistemoms gali prireikti programinės įrangos atnaujinimų, kad būtų galima ištaisyti programos klaidas, pagerinti našumą ir pridėti naujas funkcijas. Programinės įrangos atnaujinimai yra retesni nei žemėlapių atnaujinimai ir gali prireikti atnaujinti tik kas kelerius metus ar rečiau.
  3. Kiti atnaujinimai: Kai kurioms GPS navigacijos sistemoms taip pat gali reikėti atnaujinti savo programinę -aparatinę įrangą, tvarkykles ar kitus komponentus. Šie atnaujinimai yra retesni ir paprastai būtini tik tuo atveju, jei patiriate techninių problemų dėl savo įrenginio.

Norėdami sužinoti, ar jūsų GPS navigacijos sistemai reikia atnaujinimo, patikrinkite prijungę prie savo kompiuterio ar bevielio tinklo. Daugelis GPS navigacijos sistemų siūlo automatinius atnaujinimus, todėl jums nereikia jaudintis, kad patikrintumėte atnaujinimus rankiniu būdu. Tačiau vis dar gera idėja periodiškai patikrinti atnaujinimus, ypač prieš ilgą kelionę.

Jei Jūsų įrenginys neturi nemokamų žemėlapių atnaujinimų, visada galite kreiptis į mūsų specialistus kurie pasirūpins, kad Jūsų įrenginys turėtų naujausius žemėlapius.