Klaipėda, Verpėjų g. 2
Nr1 | Elektronikos servisas Klaipėdoje
Atsiliepimai
+370 671 6160209.00 - 17:00

Nešiojamo kompiuterio aušinimo sistemos priežiūra

Nešiojamieji kompiuteriai yra puikūs dirbant keliuose ir ne tik, tačiau jų architektūra yra kur kas mažesnė nei stacionarių kompiuterių todėl turį būti užtikrintas puikus sistemos aušinimas. Nešiojamojo kompiuterio aušinimo sistema yra sukurta taip, kad vidiniai komponentai išliktų vėsūs, kad jie galėtų tinkamai veikti. Laikui bėgant aušinimo sistemoje gali kauptis dulkės ir kitos dalelės, todėl aušinimo sistema laikui bėgant lieka vis mažiau veiksminga. Jei reguliariai neišvalysite nešiojamojo kompiuterio aušinimo sistemos, gali būti rimtų padarinių.

  1. Perkaitimas: viena iš pagrindinių nešiojamų kompiuterių pasekmių. Kai aušinimo sistema užkimšta dulkėmis ir šiukšlėmis, ji negali veiksmingai atvėsinti vidinių komponentų, todėl jie perkaista. Dėl perkaitimo jūsų nešiojamasis kompiuteris gali netikėtai pradėti išsijunginėti, arba tai gali pakenkti pagrindinės plokštės komponentams.
  2. Sumažintas našumas: Kai jūsų nešiojamojo kompiuterio aušinimo sistema neveikia tinkamai, jūsų įrenginio našumas gali būti žymiai sumažėjęs. Tai gali lemti lėtą ir vangų kompiuterio darbą, ko pasekoje nukenčia atliekamų darbų produktyvumas.
  3. Trumpesnė gyvenimo trukmė: Neišvalę nešiojamojo kompiuterio aušinimo sistemos trumpinate savo įrenginio gyvavimo trukmę. Perkaitimas gali padaryti nepataisomų pažeidimų vidiniams komponentams, sutrumpindamas jūsų nešiojamo kompiuterio gyvavimo trukmę.
  4. Brangus remontas: Jei neprižiūrėsite savu nešiojamo kompiuterio aušinimo sistemos, tai gali privesti prie didelių kompiuterio remonto išlaidų. Gali tekti remontuoti pagrindinę kompiuterio plokštę, o neretu atveju gali tekti ir nusipirkti naują įrenginį nes šis nebepataisomas. Reguliariai valydami nešiojamojo kompiuterio aušinimo sistemą, galite padėti išvengti šių pasekmių ir išlaikyti sklandų įrenginį.

Rekomenduojame išvalyti nešiojamojo kompiuterio aušinimo sistemą kas šešis mėnesius ar metus, atsižvelgiant į naudojimą ir aplinką. Profesionali valymo paslauga taip pat gali padėti užtikrinti, kad jūsų nešiojamo kompiuterio aušinimo sistema veiktų geriausiai. Neleiskite, kad jūsų nešiojamojo kompiuterio aušinimo sistemos nepriežiūra nulemtų brangų remontą ar naujo įrenginio poreikį.