Klaipėda, Verpėjų g. 2
Nr1 | Elektronikos servisas Klaipėdoje
Atsiliepimai
+370 671 6160209.00 - 17:00

Kaip padidinti kompiuterio greitį

Kaip padidinti kompiuterio greitį: patarimai ir gudrybės

Jei jūsų kompiuteris veikia lėtai, atlikti net paprasčiausias užduotis gali būti nelinksma ir užtrukti. Laimei, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti norėdami pagerinti kompiuterio greitį ir našumą. Šiame įraše apžvelgsime keletą patarimų ir gudrybių, padėsiančių pagreitinti kompiuterio darbą.

Pašalinkite nereikalingas programas ir failus: Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl laikui bėgant kompiuteriai sulėtėja, yra dėl nereikalingų programų ir failų kaupimosi. Norėdami pagreitinti kompiuterio darbą, galite pradėti pašalindami visas programas ar failus, kurių jums nebereikia. Tai galite padaryti nuėję į valdymo skydelį ir pasirinkę „Programos ir funkcijos“ arba „Pridėti arba šalinti programas“, kad pašalintumėte visas nepageidaujamas programas. Be to, galite naudoti disko valymo įrankį, kad pašalintumėte laikinuosius failus ir kitus nereikalingus duomenis.

Reguliariai atlikite sistemos priežiūrą: reguliari sistemos priežiūra gali padėti užtikrinti, kad jūsų kompiuteris veiktų sklandžiai. Tai apima tokias užduotis kaip operacinės sistemos, tvarkyklių ir programinės įrangos atnaujinimas, taip pat virusų nuskaitymas ir disko tikrinimas, siekiant užtikrinti, kad standusis diskas būtų geros būklės.

Atnaujinkite aparatinę įrangą: jei jūsų kompiuteris veikia lėtai, o kaltininkas yra pasenusi aparatinė įranga, galbūt norėsite atnaujinti aparatinę įrangą. Atnaujinę RAM arba pakeitę standųjį diską kietojo kūno disku (SSD) galite žymiai pagerinti kompiuterio greitį ir našumą.

Maitinimo parametrų reguliavimas: kompiuterio maitinimo parametrų reguliavimas taip pat gali padėti padidinti jo greitį. Galite koreguoti maitinimo nustatymus eidami į Valdymo skydas > Energijos vartojimo parinktys ir pasirinkę energijos vartojimo planą, skirtą dideliam našumui.

Išjungti paleisties programas: daugelis programų automatiškai paleidžiamos, kai įjungiate kompiuterį, o tai gali sulėtinti jūsų sistemą. Norėdami pagreitinti kompiuterį, galite išjungti visas nereikalingas paleisties programas atidarę užduočių tvarkytuvę ir pasirinkę skirtuką Paleistis.

Apibendrinant, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti norėdami pagerinti kompiuterio greitį ir našumą. Nereikalingų programų ir failų pašalinimas, reguliari sistemos priežiūra, techninės įrangos atnaujinimas, maitinimo parametrų reguliavimas ir paleisties programų išjungimas yra veiksmingi būdai pagreitinti kompiuterį. Vadovaudamiesi šiais patarimais ir gudrybėmis galėsite mėgautis greitesniu ir efektyvesniu kompiuteriu.