Klaipėda, Verpėjų g. 2
Nr1 | Elektronikos servisas Klaipėdoje
Atsiliepimai
+370 671 6160209.00 - 17:00

Kompiuterių remonto ypatybės

Nešiojamas kompiuteris, personalinis kompiuteris ar bet kuri kita elektronikos įranga turi savo darbo resursus. Be to, tokių sudėtingų sistemų stabilumui ir veikimo kokybei įtakos turi daugybė veiksnių – nuo ​​periodinės priežiūros teisingumo ir savalaikiškumo iki kai kurių veikimo niuansų.

Visi gedimai, priklausomai nuo atsiradimo priežasties, skirstomi į du tipus: aparatinę ir programinę įrangą. Pirmieji atsiranda dėl fizinių sistemos komponentų (kietojo disko, maitinimo šaltinio, vaizdo plokštės ir kt.) gedimo, o antrieji – dėl programinės įrangos gedimų.

Mūsų kompiuterių remonto centras visada pasiruošęs kokybiškai ir nebrangiai suremontuoti kompiuterį Klaipėdoje. esate laukiami Verpėjų gatvė 2, Klaipėda.

Aparatinės įrangos gedimai

Sistemos funkcinių komponentų gedimai atsiranda dėl fizinės žalos, išnaudotų resursų ar netinkamos priežiūros. Kompiuteryje jie rodomi skirtingai. Sunkiausiais atvejais gedimas sukelia visišką visos sistemos gedimą.

Pagrindinių kompiuterių gedimų diagrama

Iš mūsų darbo specifikos galime teigti, kad kietieji diskai dažniausiai genda. Kaip žinome juose yra įrašyti operacinės sistemos duomenys, ko pasekoje šio gedimo turime iškilusias sekančias problemas tokias kaip Operacinės sistemos neužsikrovimas, persikrovimas(BlueScreen) ir kita. Kol nepakeičiamas diskas ir neperrašoma operacinė sistema tol sistema negali veikti sklandžiai.

Kietojo disko gedimų diagrama

Yra trys pagrindinės priežastys, lemiančios programinės įrangos problemas: kenkėjiška programa, užteršta operacinė sistema ir neatitikimas tarp kompiuterio aparatinės įrangos charakteristikų ir vykdomų programų reikalavimų.

Antrą vietą pagal gedimų skaičių užima maitinimo šaltinis. Dažnai jo plokštės kondensatoriai tampa netinkami naudoti. Neveikiančius kondensatorius galima atpažinti iš jų išvaizdos – jie išpūsti viršuje.

Sugedę kondensatoriai

Apie neveikiantį maitinimo šaltinį galime spręsti iš to, kad kompiuteris nereaguoja į bandymus jį įjungti. Atvejis gali būti ne tik šiame sistemos mazge, bet, esant normaliai maitinimo laido ir lizdo būsenai, kaltas maitinimo šaltinis.

Programinės įrangos problemos

Kompiuterio veikimą valdo sudėtingas programinės įrangos rinkinys. Todėl nėra nieko stebėtino, kad veikimo metu atsiranda programinės įrangos klaidų.

Pagrindinės programinės įrangos problemos

Sąraše pirmauja įvairūs virusai ir kitos kenkėjiškos programos, kurios į sistemą patenka iš išorės per internetą, išorines išimamas laikmenas ar kitus prijungtus įrenginius su integruota atmintimi.

Lėtas programų darbas, „gedimai“, „strigimai“ ir kitos sistemos veikimo problemos taip pat gali būti virusų, nereikalingų duomenų gausos ar didelių sisteminių reikalavimų programų pasekmė.

Visos kompiuteryje įdiegtos, neteisingai pašalintos ir paleistos programos bei perkelti failai palieka nedidelius duomenų „gabalėlius“. Kuo daugiau šių „gabalų“, tuo labiau jie veikia našumą apskritai. Be to, operacinė sistema neapsieina be vidinių klaidų, kurios gali atsirasti tik esant tam tikroms sąlygoms.

Kenkėjiškū programų statistika paga Kaspersky LAB

Vienaip ar kitaip, bet koks kompiuterio gedimas yra priežastis nedelsiant taisyti kompiuterį. Mūsų kompiuterių remonto specialistai nebrangiai ir greitai suremontuos Jūsų kompiuterį! Preliminari diagnostika leis nustatyti tik tolesnę remonto eigą. Kompiuterių remontas turėtų būti atliekamas specializuotose servisuose, būkite itin atidūs, jei nuspręsite imtis savarankiškų veiksmų.